ENDER MAKİNA, Ulusal ve uluslar arası sınırlar içersinde faaliyet gösteren dev firmalarla beraber çalıştıktan sonra, yaklaşık 25 yıllık tecrübelerini bir araya toplayan uzman kişiler ve ekipler tarafından 2005 yılında mekanik tesisat ve endüstriyel borulama alanında hizmet vererek anahtar teslimi işler yapmak amacı kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana sürekli büyüme ve gelişme gösteren firmamız ülkemizin çeşitli vilayetlerinde çeşitli ölçeklerde projeler bitirmiş ve halihazırda bitirmeye devam etmektedir.

Gelişmenin olmazsa olmazı olan mühendislik anlayışını da, yıllardır edindiği tecrübeleri referans alarak algılamaya ve uygulamaya çalışan firmamız bünyesine kazandırdığı ve gelecek zamanda kazandıracağı mühendis kadroları ile sistem tasarımında ve projelendirmesinde de hedeflediği seviyeye ulaşacaktır.

Bilindiği gibi ülkemiz inşaat alanında hızlı bir büyüme içersindedir. Bu hızlı büyüme beraberinde sancılı süreçler doğurmuştur. Bu süreçler içersinde en önemlisi ise kalite anlayışıdır. Firmamız açısından kalite anlayışı, bilinen en son standartlar şemsiyesi altında müşteri memnuniyetidir ki tamamlanan projelerin müşterinin amacına uygun hizmet vermesi en büyük hedefimizdir.

Bu anlamda, ENDER MAKİNA, mekanik tesisat ve endüstriyel borulama alanında her türlü ihtiyacın, çözüm ortaklığı kavramı ile karşılanması anlayışı ile size hizmet vermekten onur duyacaktır.

  • Ender Makina Ticaret Sicil No : 2363
  •                                 Oda Sicil No: 1452